До уваги виборців

25.09.2018

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

Тут Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші прізвище, імя, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Це займе лише кілька хвилин Вашого часу.

Далі необхідно зареєструватися, натиснувши –реєстрація. Для заповнення реєстраційної картки Вам необхідно :

  1. Ввести e-mail, власну електронну пошту, вона буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему
  2. Прізвище
  3. Ім’я
  4. По батькові.

          Прізвище, ім’я та по батькові заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті. Поле по батькові не вказується тільки у разі його відсутності у виборця відповідно до звичаю національної меншини, до якої належить виборець, інакше вказувати обов’язково. В такому випадку потрібно підтвердити відсутність у Вас “По батькові”, поставивши позначку в полі “По батькові відсутнє”.

          ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних.

          Реєстрацію в системі можуть здійснити особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Пароль повинний складатися з латинських символів. Можливе використання великих та малих літер, а також цифр. Довжина паролю повинна бути не меншою ніж 6 символів.

          Поля відмічені зірочкою - обов’язкові для заповнення.

          Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.
          Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону «Про захист персональних даних».

          Зверніть увагу!

          У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації з паспортом громадянина України чи ID-карткою із довідкою про реєстрацію місця проживання за адресою:

смт Літин, вул. Соборна, 7, (2 поверх) та за телефоном: 2-18-01.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63