Святкування Дня Європи

17.05.2019

Щороку кожної третьої суботи травня  в Україні відзначається День Європи. Це  щорічне свято миру і єдності в країнах Європейського союзу та Ради Європи було встановлено Указом Президента України № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

З цієї нагоди сьогодні, 17 травня,  на площі перед райдержадміністрацією відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, учнівська молодь шкіл смт. Літин, представники громадськості.

Право підняти Державний Прапор України та прапор Європейського Союзу отримали кращі учні Літинських загальноосвітніх шкіл I-III ст. №1 та №2: Анастасія Гальчак, Ілля Кіпоренко, Гречанівська Вікторія, Афанасьєв Дмитро. Прапор Євросоюзу прикрашатиме щоглу флагштоку біля РДА на протязі місяця.

До Європейського Союзу  входять 28 могутніх країн. Символом досконалості, повноти і єдності є прапор Європейського Союзу. На прапорі зображено 12 золотих зірок, що символізують солідарність і гармонію між народами.

Прагнення до  європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Творчі виступи  до Дня Європи подарували усім присутнім вихованці  Центру дитячої та юнацької творчості, виконавши флещ-моб «Країна - Україна», пісенні композиції линули від  Варвари Корольчук, Вероніки Сатанівської, Юлії Кириленко, Вероніки Глущенко, Анни Курган та Варвари Красножон.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63