Я хочу, аби українці жили у безпеці, з достатком і мали впевненість у завтрашньому дні, – Глава Уряду

27.05.2019

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман визначає своїми фундаментальними завданнями забезпечити економічну стабільність, безпеку життя українців, достаток та упевненість у завтрашньому дні. 

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV, коментуючи плани брати участь у виборчій кампанії до Верховної Ради України. 

За словами Володимира Гройсмана, він ніколи не цурався відповідальності за розвиток країни і не перекладатиме її у майбутньому.
 
«У мене є уява, що потрібно робити і що не потрібно робити, аби не нашкодити людям, - сказав Володимир Гройсман. – Я маю чіткий погляд на те, що може зробити українців і Україну сильнішими. Ці кроки мають бути реалізовані. Для мене важливо попросити мандат довіри у людей. І важливо, аби люди не просто повірили, а ніколи про свій вибір не пошкодували. Я буду балотуватися до парламенту зі своєю командою людей, які молоді і мають досвід, які перевірені в практиці». 

Глава Уряду наголосив, що саме чіткий план розвитку країни є ключовим і для українців, і для партнерів України – в тому числі МВФ, які наразі чекають завершення виборчих кампаній. 

«Все, що ми запропонуємо (виборцям), ми знаємо, як зробити. І це зробить Україну сильною. Це стосуватиметься усіх сфер життя. 

Я хочу, аби люди жили у безпеці, з достатком і мали впевненість у завтрашньому дні. Це три фундаментальні завдання», - додав Володимир Гройсман.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63