«Таланти Літинщини – 2019»

27.05.2019

27 травня у районному будинку культури  відбулося традиційне щорічне свято відзначення переможців учнівських предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань «Таланти Літинщини – 2019».
Привітати обдарованих учнів прийшли перший заступник голови Літинської РДА Лариса Кримковська, голова Літинської районної ради Віталій Мельник, начальник відділу освіти Літинської РДА Тетяна Гордійчук,очільники територіальних громад району, батьки, керівники закладів загальної середньої освіти району, вчителі.

Тетяна Іванівна Гордійчук, начальник відділу освіти Літинської РДА, привітала талановитих учнів району з високими досягненнями, подякувала вчителям за плідну роботу, батькам за співпрацю і побажала школярам завжди бути гідними високого звання Людини.
Тетяна Іванівна вручила грамоти та грошові винагороди в номіції «Інтелектуальна еліта Літинщини» 44 учням-переможцям районних та обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та мовно-літературних конкурсів; в номінації «Творча еліта Літинщини» 69 призерам районних та обласних творчих конкурсів; в номінації «Спортивна еліта Літинщини» 18 командам-переможцям районних спортивних змагань. Батькам обдарованих учнів Тетяна Іванівна вручила подяки за виховання дітей, побажала міцного здоров’я, миру та родинного затишку, а голови сільських та селищної рад вручили їм квіти та подарунки. 
Від імені дітей-переможців зі словами подяки вчителям і батькам виступив учень 11-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 Павло Криворучко.
Відповідно до районної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки юним талантам було вручено грошові винагороди на загальну суму понад 53 тис. грн. 
Концертну програму для усіх гостей підготували вихованці ЦДЮТ: вокальний ансамбль «Вишиванка» та хореографічний колектив «Феєрія».

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63