Звіт за результатами публічного громадського обговорення

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку відзначеня в районі Дня партизанської слави».

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення кращих працівників господарського комплексу району з нагоди 23-ї річниці незалежності України». 

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку та відзначення в районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора»

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку та відзначення на Літинщині 18-річниці Конституції України».

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Літинщині Дня перемоги»

Звіт за результатами публічного громадського обговорення «Про підготовку та відзначення в районі 200-річчя Т.Г.Шевченка».

Звіт за результатами публічного громадського обговорення щодо встановлення в смт.Літині пам’ятника Т.Г.Шевченку та проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Літинщині Дня захисника Вітчизни».