Оперативно про головне

5 січня відбулося засідання оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення у зв’язку з ускладненням погодних умов у зимовий  період  2015-2016 року в Літинському районі.

        Вела засідання заступник керівника оперативного штабу – перший заступник голови райдержадміністрації ЛарисаКримковська. Участь у засіданні взяли члени районного оперативного штабу й запрошені. Зокрема, представник СО ПАТ «Вінницяобленерго «Літинські ЕМ»  Руслан Луць та головний спеціаліст відділу освіти РДА Ірина Гончар.

На порядок денний оперативної наради було винесено лише два питання: про забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення Літинського району  у зв’язку з можливим ускладненням погодних умов у зимовий в період 2016 року та  про створення на території району пунктів обігріву, забезпечення їх продуктами харчування та гарячим чаєм при значному зниженні атмосферної температури або  значних снігових опадах.

Осіння операція “Канікули” Літинського РВ УМВС

Задля профілактики злочинності пов’язаної з використанням дітей, вчинення злочинів дітьми і потрапляння неповнолітніх до рук зловмисників в період, коли діти перебувають на відпочинку і залишаються під меншим доглядом дорослих, відповідно до пункту 27 розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2015 року № 881-р «Про затвердження плану заходів з виконання у 2015 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» та виконання вимог доручення МВС України від 22 жовтня 2015 року № 10/8-6725 по всій Україні розпочався комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Канікули». Метою проведення даної операції є виявлення осіб, котрі втягують підлітків у протиправну діяльність та попередження вчинення неповнолітніми адміністративних і кримінальних правопорушень.