Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

14.11.2019

Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Це свято відзначать хлібороби, трудівники полів, ферм, механізатори, усі, хто причетний до справи будівництва, розвитку й розквіту сільськогосподарського комплексу нашого району і держави. 

Вітаючи із святом, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська подякувала аграріям Літинщини за працю, за професійність та натхнення, наголосила на здобутках агропромислового комплексу району в 2019 році, за що висловила щиру подяку всім трудівникам району та побажала здоров’я, наснаги та примноження трудових успіхів.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені трудові колективи та кращі працівники сільського господарства району.

 Щирими українськими піснями та запальними народними танцями всіх присутніх в залі вітали талановиті аматори районної сцени.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63