Федерація футболу учасників АТО

06.12.2019

Всеукраїнська громадська спілка «Федерація футболу учасників АТО» (далі- ФФУАТО) набула суттєвого досвіду з організації та проведення змагань з футболу серед  учасників АТО /ООС у сезонах 2015-2019років. Основною метою діяльності організації є морально-психологічна, фізкультурно-спортивна реабілітація та адаптація ветеранів АТО/ООС до оточуючого суспільного середовища.

 В 2019 році, вже п’ять років поспіль з 2015 року, єдиний  Чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО, де приймають участь більше трьох тисяч 100% учасників бойових дій ветеранів  АТО/ООС, традиційно пройшов на високому рівні з підтримкою практично всіх силових структур України. Це в черговий раз підтверджує його велике значення для ветеранів АТО/ООС – захисників України, як головної події у їхньому спортивному житті, налагодженню дружніх взаємовідносин між представниками сектора безпеки і оборони та сприяє зміцненню обороноздатності України. А за кількістю учасників більше трьох тисяч УБД, географією 42 міста по всій території України, та періодичністю проведення – щотижня з березня по жовтень, це є наймасштабнішою всеукраїнською програмою психологічної та спортивної реабілітації учасників бойових дій.

В березні 2019-го року був підписаний спільний Договір про співпрацю щодо проведення цих змагань за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України та Української асоціації футболу.

 Тому Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб звертається з проханням  сприяти проведенню регіональних етапів Чемпіонату.

 

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63