Торгівля людьми:розпізнай небезпеку вчасно!

03.04.2020

 Управління соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно пункту розпорядження КМУ від 25.03.2020 року №338-р «Про проведення єдиної системи цивільного захисту у режимі надзвичайної ситуації» та з урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, висновків Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо визнання розповсюдження COVID-19 у країнах світу пандемією, з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення та відповідно до статті 14 та частини другої статті 78 Кодексу цивільного захисту України установлено для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року. 

Водночас з початку впровадження карантину Урядом було повернуто  з-за кордону тисячі громадян України, серед яких, ймовірно, є особи, які постраждали від торгівлі людьми.  

Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у XXI ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.Закон України «Про протидію торгівлі людьми» визначає організаційно-правові засади протидії людьми, гарантуючи гендерну рівність, основні напрями державної політики та засади міжнародного співробітництва у цій сфері, повноваження органів виконавчої влади, порядок встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та порядок надання допомоги таким особам.   

Повідомляємо, що управління соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації продовжує працювати та виконувати покладені на нього завдання і функції.  Ми закликаємо громадян надавати перевагу електронній формі звернення, листи надсилати  на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Також для надсилання звернень громадяни можуть скористатися послугами поштового зв’язку: 22300, Вінницька обл. смт Літин, вул. Соборна, 5 або зателефонувавши за номером 2 15 55.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63