На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС розглянули питання щодо дотримання карантинних вимог та санітарно-протиепідемічного режиму на території району

02.06.2020

2 червня у райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Михайла Бевза відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо дотримання карантинних вимог та санітарно-протиепідемічного режиму на території Літинського району.

На початку засідання про поточну ситуацію в районі щодо поширення інфекційного захворювання COVID-19 поінформувала в.о головного лікаря КНП «Літинський районний центр ПМСД» Павліна Дяченко. Зокрема було зазначено, що наразі у Літинському районі інфекційним захворюванням хворіють 2 пацієнта.

Під час засідання члени комісії  розглянули питання щодо санітарно-епідемічної ситуації на території району та необхідності дотримання додаткових обмежувальних заходів на період «Дня Святої Трійці» та поминальних днів (06-07 червня 2020 року) у районі. У зв’язку із необхідністю дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19 члени комісії вирішили рекомендувати органам місцевого самоврядування розглянути питання щодо відпрацювання алгоритмів (тимчасових правил) відвідування кладовищ в часі, у період святкових та поминальних днів, з урахуванням вимог підпункту 5 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом (SARS-CoV-2), та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Також під час засідання комісії було розглянуто питання щодо можливості відкриття закладів освіти та відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів (стадіонів) Літинського району. Враховуючи запровадження з 22 травня 2020 року в Україні адаптивного карантину, епідеміологічну ситуацію в області, за результатами голосування та з урахуванням обговорень  з 02.06.2020 року дозволено:

-        відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах загальної середньої та позашкільної освіти (крім закладів фізичної культури і спорту);

-        проведення заходів, пов’язаних із практичною підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання, лабораторними роботами заняттями в закладах освіти тощо;

-        відновити роботу інклюзивно-ресурсного центру в районі з 02.06.2020 року, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочинати здобуття початкової освіти у 2020-2021 навчальному році та зараховуються до закладу освіти вперше.

Під час засідання комісії, за результатами обговорень та голосування було дозволено відновити діяльність гуртків, клубів за інтересами, любительських об’єднань, народних (зразкових) аматорських колективів, але із забезпеченням дотримання протиепідемічних заходів.

Учасники засідання також розглянули питання про заходи щодо підвищення безпеки потенційно-небезпечних об'єктів і об’єктів підвищеної небезпеки, що розташовані на території району та стан протипожежного водопостачання району.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63