Оперативно про СOVID-19 у Літинському районі станом на 29 вересня 2020 року

29.09.2020

Станом на 29 вересня  2020 року у Літинському районі виявлено та лабораторно підтверджено один новий випадок інфекційного захворювання СOVID-19 (смт Літин).

Пацієнт знаходиться  на амбулаторному лікуванні вдома в умовах самоізоляції під наглядом сімейного лікаря. Особи, які контактували із хворим на коронавірус, перебувають на самоізоляції.

Загалом станом на 29 вересня 2020 року, з початку введення карантину, серед жителів району зафіксовано  98 лабораторно-підтверджених випадків захворювання на коронавірус, з них – 65 осіб одужали від інфекційного захворювання СOVID-19 (в тому числі три дитини), 30 – хворіють, 3 - летальних випадки.

Шановні жителі Літинського району! Враховуючи сезонний ріст захворювань на грип та ГРВІ, а також виявлення нових випадків коронавірусної хвороби,  переконливо просимо вас продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів, бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Користуйтеся захисною маскою та рукавичками, слідкуйте за гігієною рук, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте дистанцію при спілкуванні, не перебувайте у місцях великого скупчення людей тощо.

Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63