Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

 

ПОСАДА

ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ

Заступник керівника апарату-начальник відділу

 

Михалко Інна Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Грибик Людмила Михайлівна

Про відділ

Державний реєстр виборців – автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, що містить персональні дані всіх виборців України та призначена для зберігання, обробки даних, що містять передбачені Законом відомості, та користування ними.

Однією з основних засад ведення Реєстру є публічний характер його ведення, який має за мету дотримання прав людини на участь у виборах та інших заходах, гарантованих Конституцією України.

Уточнення персональних даних Реєстру проводиться з метою включення до бази даних всіх громадян України, які відповідно до Конституції України мають право голосу, забезпечення повноти і цілісності бази даних та достовірності відомостей, усунення невідповідностей  у персональних даних, виявлення та виправлення некоректних відомостей про виборців, а також виявлення та усунення у встановленому Законом порядку всіх випадків кратного (повторного, більш ніж один раз) включення виборця до Реєстру.

Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання. 

Гарантії демократії мають дієвий характер лише в тому випадку, коли вони створюють цілісний механізм забезпечення реального народного волевиявлення у вирішенні справ публічного значення.

Контакти

Адреса: вул. Соборна, 7, смт Літин, Літинський район, Вінницької області, 22300

Телефон: 2-18-01

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  

Нормативно-правові акти

 • Закон України “Про вибори Президента України”.
 • Закон України “Про вибори народних депутатів України”.
 • Закон України “Про Державний реєстр виборців”.
 • Закон України “Про місцеві вибори”.
 • Закон України “Про захист персональних даних”.
 • Указ Президента України “Про внесення змін до Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень”.
 • Постанова КМУ №943 від 18.07.2007р. “Деякі питання утворення органів (відділів) ведення та регіональних органів (відділів) адміністрування Державного реєстру виборців”.
 • Постанова КМУ від 2 березня 2016р. №207 "Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру"
 • Постанова № 572 від 20.12.2007р. “Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та регіональних відділів адміністрування Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою”.
 • Постанова ЦВК №6 від 13.01.2011р. “Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців”.
 • Постанова ЦВК №11 від 24.01.2012р. “Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”.
 • Постанова ЦВК №73 від 09.04.2013р. “Про Порядок доступу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців”.
 • Постанова ЦВК №55 від 17.02.2016р. “Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади”.
 • Постанова ЦВК №125 від 20.05.2016р. “Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців”.
 • Постанова ЦВК №140 від 21.07.2017р. “Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії”.
 • Постанова ЦВК №96 від 22 червня 2018 року "Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії"
 • Постанова ЦВК №129 від 05 вересня 2018 року "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893".

   

  Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації   

Для органів реєстрації сільських та селищної рад

Постанова ЦВК № 6 від 13.01.2011 р.

Програма перевірки вхідних відомостей

Зразки заяв виборців до відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

ЗАЯВА про зміну виборчої адреси

ЗАЯВА про зміну ідентифікаційних персональних даних

ЗАЯВА на тимчасову зміну місця проживання

ЗАЯВА щодо включення виборця

 Перевір свою наявність у Державному реєстрі виборців

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії   “Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) розроблений  та  функціонує програмний ресурс  “Особистий кабінет виборця”.

Метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо Вас взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій «Особистий кабінет»  та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.

Для його створення Вам необхідно зайти  на  офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців”  (http://www.drv.gov.ua/) на головній  офіційного веб-сайту вибрати та натиснути кнопку  «Особистий кабінет виборця». 

Далі необхідно зареєструватися,  натиснувши –реєстрація. Для заповнення реєстраційної картки Вам необхідно :

 1. Ввести e-mail, власну електронну пошту, вона буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему.
 2. Прізвище
 3. Ім’я
 4. По батькові.

         Прізвище, ім’я та по батькові заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті. Поле по батькові не вказується тільки у разі його відсутності у виборця відповідно до звичаю національної меншини, до якої належить виборець, інакше вказувати обов’язково. В такому випадку потрібно підтвердити відсутність у Вас “По батькові”, поставивши позначку в полі “По батькові відсутнє”.

         ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних.

         Реєстрацію в системі  можуть здійснити особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Пароль повинний складатися з латинських символів. Можливе використання великих та малих літер, а також цифр. Довжина паролю повинна бути не меншою ніж 6 символів.

Поля відмічені зірочкою - обов’язкові  для заповнення.

         Користувач, реєструючись на даному сайті, надає згоду на обробку його особистих персональних даних з наступними умовами: Згода дається на обробку власних персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням. Згода дається на обробку наступних персональних даних: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності); дата народження; адреса реєстрації; адреса електронної пошти; номери контактних телефонів (за наявності). Метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

     Користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов'язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

«Особистий кабінет виборця» складається з чотирьох  розділів :

1. Перевірити дані у Реєстрі.

2. Інформація про запити.

3. Налаштування.

Також додано наступні можливості:

1. Пошук виборчої дільниці за номером, фразою, або адресою.

2. Зворотній зв’язок. Повідомлення, запити, побажання щодо роботи сервісу та повідомлення щодо неточностей в адресному регістрі.

3. Відкриті дані. Отримання інформації про поштові адреси у форматі відкритих даних. АРІ для отримання цієї інформації.

Також відтепер необхідне підтвердження e-mail адреси, вказаної при реєстрації, для можливості отримання повідомлень на  e-mail від сервісу. Протягомі 2-3 робочих днів на вашу електронну адресу надійде відповідь з результатом. Кількість запитів обмежена – не більше одного запиту на добу! У розділі – «Інформація про запит» - відображається результат запиту.

         Шановні виборці, будь ласка, не будьте байдужими і

перевірте свої дані !

      Ви також  можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації, який знаходиться за адресою: смт Літин, вул. Соборна, 7, (2 поверх) та  за телефоном: 2-18-01.

 

При собі необхідно мати паспорт. 

 

Інформація про виборчі дільниці Літинського району

Центральною виборчою комісію від 24 січня 2012 року було прийнято постанову №11  “Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”

Таким чином, у Літинському районі утворено 64 виборчі дільниці на постійній основі, з них: 62 звичайних та 2 спеціальних. 

Кожна виборча дільниця існує на постійній основі, має територію з визначеними межами, порядковий номер, адресу приміщення для голосування (місцезнаходження), адресу дільничної виборчої комісії, а також розмір дільниці. Межі спеціальної виборчої дільниці визначаються територією закладу, установи у якій утворена дільниця.

  

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63